Scheppach DM1100T це компактне обладнання, яке можна розташувати навіть у найменшій майстерні. Він ідеально підійде для вирішення побутових завдань. Зручний у користуванні, його можна швидко і просто освоїти. Такий чудово підійде для тих, хто хоче освоїти токарне ремесло.
Ергономіка
Ми рекомендуємо Вам купити токарний верстат для дому Шепах. Модель відмінно підійде для роботи у невеликому приміщенні. Його скромні габарити та вага роблять просто незамінним для використання у домашній майстерні. Будь-якої миті його можна перемістити на нове робоче місце. Є кріплення для стаціонарної установки на столі.
Асинхронний двигун
На окрему увагу заслуговує асинхронний двигун. такий добре показує себе при інтенсивних навантаженнях. Рекомендуємо купити токарний верстат по дереву Scheppach DM1100T. Його двигун не потребує обслуговування. Завдяки потужності 400 Вт він забезпечує для верстата високу продуктивність.
4 швидкості
Залежно від оброблюваної заготовки, а також від поставленого завдання, Ви зможете вибрати одну з чотирьох доступних швидкостей. Це забезпечує точність обробки, також дозволить оптимізувати навантаження на привід. Діапазон доступних швидкостей: 890/1260/1760/2600 об/хв.
Міцна конструкція
Завдяки тому, що станина виконана із сталі, забезпечується жорсткість та міцність конструкції. Така сприяє мінімізації вібрації, від чого виростає точність обробки та безпека застосування верстата. Scheppach DM1100T важить всього 20 кг, що є відмінним показником для побутового верстата.
Зручне регулювання
Ви зможете швидко встановити потрібне положення підставки для інструментів, а також задню бабку. Це зумовлено використанням ексцентрикових фіксаторів. Вам не потрібно використовувати додатковий інструмент.
Технічні характеристики Scheppach DM1100T (5902306901)
Робочі параметри
Матеріал, що обробляється по дереву
Відстань між центрами 1000 мм
Максимальний розмір заготовки 1000х350 мм
Характеристики двигуна та пристрої
Напруга однофазна (220 В)
Потужність, Вт 400 Вт
Живлення від мережі
Конструктивні та функціональні особливості
Кількість швидкостей (шпинделя) 4
Тип установки настільний
Призначення
стругальні
для виробництва меблів
додаткова інформація
Діаметр обточування над станиною 380 мм.
Вид верстата токарні
Наявність ЧПУ без ЧПУ
Клас напівпрофесійний
Вага 20 кг
Країна походження Німеччина
Гарантія 12 місяців
Габарити упаковки 810x258x415 мм
Комплектація
- Токарний верстат;
- Інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | строгі для виробництва меблів |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Вага | 20 кг |
| Харчування | Від мережі |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Тип установки | Настільний |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Габарити упаковки | 810x258x415 мм |
| Діаметр обточування над станиною | 380 мм |
| Вид верстата | токарні |
| Велич ЧПУ | без ЧПУ |
| Максимальний розмір заготовки | 1000х350 мм |
- Ціна: 6 045 ₴



