Універсальний фрезерний верстат FDB Maschinen ТММ 700 призначений для обробки плоских та корпусних деталей із чорних, кольорових металів та їх сплавів торцевими, кінцевими, дисковими та фасонними фрезами. Дана модель дозволяє виробляти свердління та попереднє розточування отворів, нарізування різьблення мітчиком. /li>
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід столу (Z) | 375 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1730х1520х2250 мм |
| Діапазон швидкостей обертання вертикального шпинделя | 70-2950 об/хв |
| Діапазон швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 60-1350 об/хв |
| Діапазон швидкості вертикального переміщення фрезерного столу | 575 мм/хв |
| Діапазон швидкості поперечного переміщення фрезерного стола | 15-370 мм/хв |
| Діапазон швидкості поздовжнього переміщення фрезерного столу | 15-370 мм/хв |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість швидкостей обертання вертикального шпинделя | 10 |
| Кількість швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 12 |
| Кількість швидкостей поперечного переміщення фрезерного столу | 8 |
| Кількість швидкостей поздовжнього переміщення фрезерного столу | 8 |
| Конус горизонтального шпинделя | ISO40 |
| Конус пінолі вертикального шпинделя | ISO40 |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 25 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 30 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 80 |
| Потужність електродвигуна вертикального переміщення фрезерного з | 1,1 кВт |
| Потужність електродвигуна приводу вертикального шпинделя | 3,7 кВт |
| Потужність електродвигуна привода горизонтального шпинделя | 2,2 кВт |
| Потужність електродвигуна поздовжнього та поперечного переміщення | 0,75 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигунів вертикального та горизонтального шпи | 380 В |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Поперечний хід столу (Y) | 315 мм |
| Поздовжній хід столу (X) | 780 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 14 мм |
| Розмір столу | 1250х320 мм |
| Відстань (кінець вертикального шпинделя-поверхня столу) | 150-500 мм |
| Відстань (ось вертикального шпинделя-поверхня колони) | 150-550 мм |
| Відстань (ось горизонтальний шпиндель-поверхня стола) | 0-350 мм |
| Відстань між пазами | 56 мм |
| Різь затискної штанги | М16 |
| Кут нахилу фрезерної голови (вправо вліво) | ±45 |
| Кут повороту фрезерної голови навколо осі стійки | ±180 |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Хід пінолі вертикального шпинделя | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 000 ₴






