Універсальний фрезерний верстат FDB Maschinen ТММ-800 призначений для обробки плоских та корпусних деталей із чорних, кольорових металів та їх сплавів торцевими, кінцевими, дисковими та фасонними фрезами.
Дана модель дозволяє проводити свердління та попереднє розточування отворів, нарізування різьблення мітчиком.
Особливості FDB Maschinen ТММ-800:- Широка область застосування
- Мультиповоротна фрезерна головка
- Важка масивна лита конструкція
- Високоякісна механіка
- Масивний прецизійний стіл з автоматичною подачею по осях X, Y та Z
- Цільна прямокутна напрямна осі Z
- Всі напрямні загартовані
- Висока точність обробки досягається за допомогою застосування конічних та роликових підшипників (биття пінолі не перевищує 0,001 мм) < li>Автоматична подача пінолі шпинделя
- Система захисту двигуна, реверсивний перемикач обертання, кнопка аварійної зупинки
- Центральна система мастила направляючих
- Подача СОЖ у зону різання >
- Зручна, ергономічна панель управління
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід столу (Z) | 445 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 2070х2020х2330 мм |
| Діапазон швидкостей обертання вертикального шпинделя | 70-3620 об/хв |
| Діапазон швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 58-1800 об./хв |
| Діапазон швидкості вертикального переміщення фрезерного столу | 575 мм/хв |
| Діапазон швидкості поперечного переміщення фрезерного стола | 15-370 мм/хв |
| Діапазон швидкості поздовжнього переміщення фрезерного столу | 15-370 мм/хв |
| Кількість пазів | 3 мм |
| Кількість швидкостей обертання вертикального шпинделя | 10 |
| Кількість швидкостей обертання горизонтального шпинделя | 12 |
| Кількість швидкостей поперечного переміщення фрезерного столу | 8 |
| Кількість швидкостей поздовжнього переміщення фрезерного столу | 8 |
| Конус горизонтального шпинделя | ISO50 |
| Конус пінолі вертикального шпинделя | ISO40 |
| Максимальний діаметр вертикального фрезерування | 25 мм |
| Максимальний діаметр узгодження (сталя) | 10 мм |
| Максимальний діаметр торцевого (дискового) фрезерування | 125 |
| Потужність електродвигуна вертикального переміщення фрезерного з | 1,1 кВт |
| Потужність електродвигуна приводу вертикального шпинделя | 3.7 кВт |
| Потужність електродвигуна привода горизонтального шпинделя | 4 кВт |
| Потужність електродвигуна поздовжнього та поперечного переміщення | 0,75 кВт |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигунів вертикального та горизонтального шпи | 380 В |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Поперечний хід столу (Y) | 310 мм |
| Поздовжній хід столу (X) | 995 мм |
| Розмір Т-образних пазів | 16 мм |
| Розмір столу | 1320х360 мм |
| Відстань (кінець вертикального шпинделя-поверхня столу) | 200-650 мм |
| Відстань (ось вертикального шпинделя-поверхня колони) | 150-550 мм |
| Відстань (ось горизонтальний шпиндель-поверхня стола) | 0-450 мм |
| Відстань між пазами | 63 мм |
| Різь затискної штанги | М16 |
| Кут нахилу фрезерної голови (вправо вліво) | ±45 |
| Кут повороту фрезерної голови навколо осі стійки | ±180 |
| Хід пінолі вертикального шпинделя | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 000 ₴








