Фрезерний деревообробний верстат ТМ FDB Maschinen MX 75Q призначений для виконання різноманітних фрезерних робіт з ручною подачею заготовки, вирізування простих шипів за допомогою шипорізної каретки, а також для криволінійного фрезерування за шаблоном з ручною подачею.
Особливості фрезерного верстата FDB Maschinen MX 75Q:
- Жорстка конструкція забезпечує високу надійність та тривалий період експлуатації.
- Обладнання дозволяє виконувати весь спектр робіт з фрезерування, нарізування шипів, шліфування і т.д.
- Верстат простий в освоєнні, експлуатації та обслуговуванні.
- Висока точність обробки.
- Доступна ціна
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стільниці | 845 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1250х730х1050 мм |
| Діаметр шпинделя | 32 мм |
| Максимальна висота фрезерування | 78 мм |
| Максимальна кількість обертів шпинделя | 3650/4780/6780/9350 об/хв |
| Максимальний діаметр інструмента над нерухомим столом | 160 мм |
| Максимальний діаметр інструмента під нерухомим столом | 135 мм |
| Максимальний діаметр отвору в нерухомому столі | 140 мм |
| Потужність двигуна (380 В) | 1,5 кВт |
| Напрямок обертання шпинделя | одностороннє (за годинниковою стрілкою) |
| Притискач заготівки на рухомому столі | в наявності |
| Розмір нерухомого столу | 620х350 мм |
| Розмір рухомого столу | 220х320 мм |
| Тип передачі | кліночасна |
| Кут повороту наполегливої лінійки рухомого столу | 0-45 |
| Фіксація рухомого стола в нерухомому стані | Немає |
| Хід рухомого столу | 700 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴









