Форматно-розкрійний верстат JET JTSS-1600
Професійне обладнання від провідного бренду представлено форматно-розкрійний верстат JET JTSS-1600. З допомогою потужного пристрою майстер зможе обробляти заготовки з дерева, фанери, пластику, МДФ, композитів. Завдяки пристосуванням, які значно збільшують робочу зону, на верстаті можна обробляти деревні плити покриті ламінатом. Установка обладнання потребує окремої площадки, доцільно використовувати пристрій в меблевих майстернях або на заготівельних фабриках. Висока якість збірки і застосування довговічних матеріалів збільшує робочий ресурс обладнання, що дозволяє використовувати його тривалий час з високими навантаженнями. Верстат має всі необхідні опції для використання яких не потрібно придбання додаткових деталей. Весь набір вузлів, що полегшує роботу професіонала, до послуг майстра.
Надійний електродвигун
Однофазный двигатель для работы нуждается в напряжении 220 В, которое имеется в практически любом помещении. Несколько степеней защиты электромотора ограждают его от перепадов в сети, от перегрузки и последующего перегрева. Огромный преимуществом электрического двигателя форматно раскроечной установки JET JTSS-1600 является его экологичность, то есть отсутствие вредных выбросов.
- Бренд - JET.
- Класс - профессиональный.
- Питание - от сети (380 В).
- Обрабатываемый материал - по дереву; по металлу.
- Макс. ширина распила - 1220 мм.
- Макс. длина распила - 1600 мм.
- Размеры подрезного диска - 90 (20) мм.
- Розміри пильного диска - 315 (30) мм
- Макс. висота різу 90°/45° - 100/80 мм
- Габарити - 1600х2280х865 мм.
- Вага - 265 кг
- Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 265 кг |
| Габарити | 1600х2280х865 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Пиляльний диск Z96; підрізної диск Z20; паралельний упор; чавунний розширювач робочого столу праворуч; розширювач робочого столу |
| Макс. висота різу 90°/45° | 100/80 мм |
| Макс. довжина розпилу | 1600 мм |
| Макс. ширина розпилу | 1220 мм |
| Оброблюваний матеріал | по дереву; по металу |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Розміри пильного диску | 315 (30) мм |
| Розміри підрізного диска | 90 (20) мм |
| Країна походження | Швейцарія |
- Ціна: 128 000 ₴









