Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Автоматика | Немає |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 700x580x560 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M192FB |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 90 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 7.5 квт |
| Об'єм паливного бака (л): | 25 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 2.2 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 8 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Ручний + Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴








