Осциляційний верстат для шліфування кантів JET OES-80 CS
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Тип пристрою - стрічкові (гриндеры).
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 2000 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Розмір стрічки - 150x2260 мм.
- Частота коливань гільзи - 100 к/хв.
- Розташування шліфувального полотна - горизонтальні.
- Тип установки - підлогова.
- Кут нахилу столу - 90°.
- Габарити - 1300x670x1120 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 120 кг |
| Габарити | 1300x670x1120 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Шліфувальна стрічка; виносний шліфувальний стіл; кутовий упор; поздовжній шліфувальний упор; тумба-підставка |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розташування шліфувального полотна | горизонтальні |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип пристрою | стрічкові (гриндеры) |
| Кут нахилу столу | 90° |
| Частота коливань гільзи | 100 кол/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 000 ₴






