


Монтажна пила Utool UCS-14
5 371 ₴
- В наявності
- Код: 116908
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажна пила Utool UCS-14
Монтажна пила Utool UCS-14
| Монтажна пила Utool UCS-14 - надійний сучасний інструмент, який призначений для виконання різання металевих конструкцій. Пила придатна для розпилювання самих складних геометричних форм і заготовок різних розмірів (прутків, кутиків, профілів). Активно застосовується в приватному господарстві і на виробництві. Використання виробником сучасних технологій і надійних матеріалів допомогло створити якісний пристрій, пристосований до виконання серйозних завдань з великими механічними навантаженнями. | ![]() |
Особливості та переваги моделі UCS-14:
![]() |
|
5 причин купити Utool UCS-14:
| ![]() |
- Бренд - Utool.
- Клас - побутовий.
- Живлення - від мережі.
- Потужність, Вт - 1800 Вт.
- Напруга - однофазний (220 В).
- Посадковий діаметр диска - 25 мм.
- Діаметр диска - 355 мм
- Глибина пропилу круглого профілю під кутом 90° - 160 мм.
- Глибина пропилу круглого профілю під кутом 45° - 120 мм.
- Максимальна глибина пропилу 90° - 100 мм.
- Максимальні оберти - 3800 об/хв.
- Тип установки - настільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Utool |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу круглого профілю під кутом 45° | 120 мм |
| Глибина пропилу круглого профілю під кутом 90° | 160 мм |
| Клас | побутової |
| Комплектація | Монтажна пила; відрізний круг; ключ; інструкція по експлуатації; гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 100 мм |
| Максимальні оберти | 3800 об/хв |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Нахил диска під кутом 45° | Да |
| Харчування | Від мережі |
| Посадковий діаметр диска | 25 мм |
| Спеціальні отвори для кріплення до столу | Немає |
| Країна походження | Тайвань |
| Тип установки | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 371 ₴






