У повсякденній роботі більшість майстрів будівельно-ремонтної діяльності стикаються з необхідністю свердління отворів у різних матеріалах. Компанією-виробником електроінструменту Eibenstock для будівельних потреб була сконструйована електродриль моделі EHB 20/2,4. Цей професійний пристрій оперативно свердлить отвори в деревині, металі, пластику, акрилі в промислових масштабах.
Агрегат середньоцінової категорії потрібний серед працівників, що спеціалізуються на будівництві, а також оздоблювачів, столярів і слюсарів. За допомогою електроінструмента майстер зробить потрібну кількість акуратних отворів із заданими параметрами глибини та діаметра.
Особливості та переваги:
- Сучасний редуктор сприяє повноцінному передаванню високого значення крутного моменту на свердлильну насадку,
- Механічний запобіжний пристрій запобігає несвоєчасному запуску обертання й забезпечує додатковий рівень безпеки,
- Легкий процес вибору швидкості обертання перед пуском двигуна дає змогу оператору налаштуватися на роботу з тим чи іншим типом матеріалу з подальшим безперервним функціонуванням,
- Проста зміна оснастки під час виконання свердлильних маніпуляцій,
- Можливість свердлити отвори в м'якому матеріалі діаметром до 7 см,
- Гарантія виробника 12 місяців,
- Патрон, виготовлений у формі конуса Морзе, дає змогу застосовувати відповідні насадки,
- Безступенева зміна кількості обертів, що виконуються, забезпечує плавну роботу електроінструмента,
- Мала вага продуктивного пристрою не обтяжить руки майстра під час тривалої експлуатації.
9 основних причин купити модель EHB 20-2,4
Прекрасна якість збирання та всіх комплектуючих сприяє безпроблемному функціонуванню агрегату,
Тривалий час експлуатації без серйозних зламань,
Інноваційний мотор підвищеної потужності сприяє швидкому виконанню завдань підвищеної складності,
Інструмент не потребує спеціального техобслуговування в умовах сервісних центрів,
Неабиякий крутний момент оперативно справляється з твердими матеріалами, висвердлюючи потрібну кількість отворів,
Алюмінієвий кожух сприяє відведенню тепла та не дає пошкодити внутрішній механізм у разі необережного поводження з дрилем,
Дві швидкості обертання дають змогу вибрати оптимальну для оброблення різних поверхонь залежно від типу матеріалу,
Ергономічна форма свердлильного обладнання зі збалансованим центром ваги забезпечує комфортну роботу оператора,
Прогумовані ручки зручно розташовуються в долонях майстра та забезпечують міцне утримання агрегату під час тривалого функціонування.
Читати докладніше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Тип патрона | Конус Морзе |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Тип інструмента | дрели |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Дриль, — додаткова ручка, — гарантійний талон |
| Конструкція | пістолетного типу |
| Максимальні оберти | 400 об./хв 730 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 90 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 20 мм |
| Потужність, Вт | 1150 Вт |
| Особливості | малообертові |
| Харчування | Від мережі |
| Підтримання постійного числа обертів під навантаженням | Немає |
| Підсвічування робочої зони | без підсвітки |
| регулювання обертів | з регулюванням |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип свердління | без удару |
| Тип товару | дрилі |
- Ціна: 10 349 ₴






