Ударний дриль AEG SBE 750 RE
4 490,46 ₴
- В наявності
- Код: 910352
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис моделі AEG SBE 750 RE
Ударний дриль AEG SBE 750 RE — це ручний електроінструмент, призначений для свердління отворів у бетоні, дереві, цеглі, сталі. Належить до обладнання професійного класу. Сфера застосування: будівництво або ремонт, монтаж конструкцій, збирання меблів. Інструмент стане в пригоді і майстру, і користувачеві-початківцю.
Особливості та переваги моделі- споживана потужність становить 750 Вт, що забезпечує витривалу, продуктивну роботу,
- металевий стрижень-обмежувач, регулятор обертів, стабілізатор швидкості сприяють точному виконанню операцій,
- просочення приладу відбувається від однофазної мережі напругою 220 В, тому для під'єднання досить побутової розетки,
- на низьких обертах сила крутного моменту досягає 27 Нм, що важливо під час оброблення твердих матеріалів,
- кабель завдовжки 3 м розширює діапазон робочого місця оператора,
- дриль може виконувати завдання в ударному режимі, довбітний поверхні з частотою до 23200 за хвилину,
- пістолетна форма, вага 1,95 кг, прогумовані накладки тримачів, додаткова ручка створюють повну ергономіку інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Тип інструмента | дрели |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Ударний дриль, — обмежувач глибини, — пластиковий кейс, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Конструкція | пістолетного типу |
| Максимальна частота ударів | 23200 уд/хв |
| Максимальні оберти | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 27 Нм |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Харчування | Від мережі |
| Підтримання постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | з підсвіткою |
| регулювання обертів | з регулюванням |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип свердління | з ударом |
| Тип товару | дрилі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490,46 ₴








