Серед асортименту обладнання й електроінструменту німецької фірми Eibenstock, особливою популярністю користується ручний дриль моделі EHB 16/2,4 S R/L. Конструктори компанії втілили в компактному апараті інноваційні технології та великий досвід для максимально високої продуктивності кожної виконуваної маніпуляції.
Пристрій професійного класу за доступною вартістю активно застосовується працівникам слюсарних майстерень, столярного виробництва, будівельних майданчиків і ремонтних бригад у щоденній діяльності. Агрегат виготовлений у формі пістолета, зручного в роботі з матеріалами різної щільності деревом, сталлю, алюмінієм і пластиком.
Особливості та переваги:
- Сучасний мотор потужністю 1 кВт сприяє продуктивності заходів, що відбуваються, та не приносить неприємних несподіванок у процесі експлуатації,
- Наявність подовженої додаткової ручки забезпечує міцну фіксацію інструмента в руках майстра для точності маніпуляцій,
- Реверсне обертання допомагає видаляти свердла з товщини матеріалу та за потреби вгвинчувати гвинти,
- Алюмінієвий корпус виготовлений методом особливого лиття захищає внутрішні вузли та деталі від пошкодження, а також запобігає їхньому перегріванню, оперативно відводячи тепло,
- Вага пристрою приблизно 3 кг сприяє тривалій роботі майстра зі свердління, а також гарній керованості електроінструментом під час виконання складних маніпуляцій,
- Легкість керування швидкісним режимом, який змінюється легким натисканням,
- Наявність блокування клавіші вмикання сприяє додатковому захисту від ненавмисного пуску дриля,
- Можливий діаметр свердління отворів у м'яких матеріалах до 6,5 см дає змогу виконувати більшість ремонтних і виробничих завдань, пов'язаних зі свердлінням.
8 основних причин купити модель 16/2,4 EHB
Абсолютна безпека функціонування людини за допомогою цієї моделі представленого бренда
Тривалий час роботи обладнання в інтенсивному ритмі професійного застосування,
Надійна захищеність пристрою від перегрівання забезпечується електронікою, яка коригує оберти в потрібному напрямку для оптимального функціонування,
Прекрасна якість усіх елементів пристрою та надійне збирання, яке здійснюється за високими німецькими вимогами та нормативами,
Двошвидкісний режим експлуатації електроінструмента дає змогу в індивідуальному порядку вибирати темп обертання для кожного матеріалу,
Фірмова електроніка забезпечує плавний запуск обертання для своєчасного початку роботи,
Комфортна робота оператора з цією моделлю дриля з можливістю її адаптації до робочих умов,
Високий показник крутного моменту сприяє оперативному виробленню великомасштабних завдань різної складності виконання.
Читати докладніше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Тип патрона | Конус Морзе |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Тип інструмента | дрели |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Дриль, — додаткова ручка, — гарантійний талон |
| Конструкція | пістолетного типу |
| Максимальні оберти | 450 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 65 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 20 мм |
| Максимальний крутний момент | 100 Нм |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Особливості | малообертові |
| Харчування | Від мережі |
| Підтримання постійного числа обертів під навантаженням | Немає |
| Підсвічування робочої зони | без підсвітки |
| регулювання обертів | з регулюванням |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип свердління | без удару |
| Тип товару | дрилі |
- Ціна: 13 689 ₴






