Опис моделі AEG 26TB
Практична валізка з міцного пластику слугує для перенесення та зберігання різних інструментів і аксесуарів. Усередині є одне велике відділення, яке доповнюється знімними органайзерами. Пара металевих замків забезпечує надійну збережність вмісту.
Читати докладнішеХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.46 кг |
| Вид | переносний |
| Висота, мм | 290 мм |
| Габарити | 290х334х662 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 662 мм мм |
| Клас | професійний |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | для гаража для ручного інструменту |
| Особливості | великі |
| Підходить для | для гайкових ключів |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | ящик для інструментів |
| Ширина, мм | 334 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴





