Токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 250x700G призначений для обробки врівноважених заготовок та деталей тіл обертання діаметром до 250 мм та граничною довжиною до 700 мм. Апарат характеризується високою якістю виконання, надійністю, зручністю експлуатації та обслуговування. FDB Maschinen Turner 250x700G призначений для експлуатації в умовах одиничного виробництва, на підприємствах з невисоким навантаженням. 6350)
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МТ2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1465х510х450 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 26 мм |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0,05-0,10 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 115-1620 об/хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 8-56 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0,2-3,5 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ4 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 700 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 45 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 125 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 65 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення супорта | 600 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 130 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 250 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 12 мм |
| Потужність електродвигуна | 0,75 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Немає |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напруга електродвигуна | 220 В |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Число швидкостей шпинделя | 6 |
| Ширина станини | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 000 ₴





