Опис токарно-гвинторізного верстата FDB Maschinen Turner 320x1000WM:
Металообробний токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 320x1000WM призначений для дрібносерійного та серійного виробництва. Токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 320x1000WM характеризується доступною ціною та високою якістю виконання вузлів та обладнання загалом. Жорстка станина, що забезпечує високу точність обробки та міцність конструкції в цілому. Зручно розташовані органи управління токарно-гвинторізним верстатом забезпечують найменший час адаптації персоналу до обладнання в умовах виробництва.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МТ3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1850х700х1280 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 38 мм |
| Діапазон швидкостей поперечних поач каретки супорту | 0,017-0,276 мм/об |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0,079-1,291 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 65-1810 об/хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 4-60 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0,4-7 мм |
| Довжина виїмки | 225 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ5 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 1000 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 110 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 135 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 85 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення супорта | 880 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над виїмкою (ГАП) | 440 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 190 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 320 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 16 мм |
| Потужність електродвигуна | 1,5 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Да |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигуна | 380 В |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Число швидкостей шпинделя | 18 |
| Ширина станини | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 000 ₴












