Універсальний токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 410x1500S-DPA з прискореним переміщенням супорта призначений для обробки врівноважених заготовок та деталей тіл обертання з граничним діаметром 410 мм та довжиною до 1500 мм. Апарат характеризується жорсткою станиною, що забезпечує мінімальне биття шпинделя, та надійністю, що забезпечує тривалу безперебійну роботу обладнання. Завдяки технології розжареної середньочастотної індукції було досягнуто високої міцності напрямних станини. Зручне розташування органів управління робить роботу з токарно-гвинторізним верстатом більш зрозумілою та інтуїтивною. Модель FDB Maschinen Turner 410x1500S-DPA досить проста в обслуговуванні та експлуатації та застосовується в умовах серійного, дрібносерійного та штучного виробництва.
- Пристрій цифрової індикації 3-осьовий,
- Двохосьова подача супорта з джойстиком маніпулятором (Пристрій прискореного переміщення супорта)
- Гартовані та шліфовані направляючі станини,
- Кінець шпинделя Camlock ASA D1 - 6,
- Радіальне биття шпинделя менше 0,015 мм,
- Гартовані шліфовані шестерні та вали, що працюють у масляній ванні, >
- Поздовжня та поперечна подачі супорта,
- Наочні рукоятки управління коробками швидкостей та подач,
- Центральна система мастила супорта,
- Механізм відключення поздовжньої подачі супорта з 4 регульованими ексцентриками,
- Система подачі СОЖ з краном, що дозує,
- Спіральний кожух ходового гвинта,
- Механічний гальмо шпинделя,
- Різьбовказівник,
- Вироблено згідно з нормами DIN 8606.
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МТ4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 2750х1080х1340 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 58 мм |
| Діапазон швидкостей поперечних поач каретки супорту | 0.020-0.573 мм/об |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0.059-1.646 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 25-2000 об/хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 2-112 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0.2-14 мм |
| Довжина виїмки | 245 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ6 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 1500 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 130 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 285 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 128 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над виїмкою (ГАП) | 600 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 220 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 410 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 25 мм |
| Потужність електродвигуна | 5,5 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Да |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Да |
| Напруга електродвигуна | 380 В |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Да |
| Число швидкостей шпинделя | 12 |
| Ширина станини | 300 мм |
- Ціна: 10 000 ₴







