Машина шліфувальна кутова (УШМ, болгарка) Defort DAG-2005N-S
2 178 ₴
- В наявності
- Код: DAG-2005N-S
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Потужне рішення для справжніх професіоналів — Defort DAG-2005N-S. Зручна, надійна і продуктивна — вона стане надійним помічником для кожного майстра.
УШМ (болгарка) Defort DAG-2005N-S
Кутова шліфувальна машина повинна бути комфортною у використанні, так як помилки експлуатації такої техніки можуть призвести до травм. УШМ Defort DAG-2005N-S оснащується одним з найбільш ергономічних корпусів:
-
D-подібна рукоятка забезпечує надійний хват інструменту;
-
компактний корпус і невелику вагу шліфувальної машини;
-
знімна додаткова ручка з фіксацією в трьох положеннях.
Болгарка кутова Defort DAG-2005N-S забезпечує найбільш стабільну роботу і на виробництві, і будинку.
Кутова шліфувальна машина Defort DAG-2005N-S
Крім ергономічних характеристик, Defort DAG-2005N-S має стабільної потужністю механізмів, що дозволяє працювати навіть з самими складними поверхнями:
-
продуктивний двигун;
-
система плавного пуску роботи;
-
бесключевая система регулювання кожуха інструменту.
Професійний інструмент за прийнятні гроші продається в інтернет-магазині ETOOL — швидка доставка по Україні та Києву, зручні способи оплати для кожного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeFort |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Плавний старт" | Так |
| EAN | 4260258299502 |
| sky | 93729721 |
| Вага | 4.5 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Комплектація | ключ для зміни диска |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | 490Х160Х130 |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Сертифікати | CE, RoHS, AB55 |
| Швидкість холостого ходу | 6000 об/хв |
| Тип різьблення шпинделя | M14 |
| повертатися ручка | Немає |
- Ціна: 2 178 ₴








