
Лобзиковий верстат Scheppach DECO FLEX SL
5 972,78 ₴
- В наявності
- Код: DECO FLEX SL
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Циркулярний верстат Scheppach Deco Flex SL призначений для розпилювання дерев'яних заготовок і застосування в побуті. Цей потужний верстат має широкі можливості та може впоратися з різними завданнями.
Однією з ключових особливостей верстата є похилий стіл, який може бути налаштований у діапазоні від -45° до +45°. Це дає змогу здійснювати різні кутові розпили та забезпечує більшу гнучкість під час роботи з різними матеріалами.
Верстат використовує пилки діаметром 27 мм, що забезпечує точні та чисті різи. Ви зможете вибрати оптимальну швидкість обертання в межах від 550 до 1500 обертів на хвилину залежно від необхідного завдання та матеріалу.
Особливу увагу приділено конструкції верстата, що забезпечує високу стійкість і мінімізує вібрацію. Це дає змогу домогтися точності та стабільності в процесі роботи.
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Германия |
| Споживана потужність | 0.09 кВт |
| Число обертів холостого ходу | 1650 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| ЧПУ | Немає |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 35 мм |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Параметри мережі | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Довжина: | 630 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 380 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 135 мм |
| Максимальна глибина пропилювання | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | професійні |
| Висота пропилу | 50 мм |
| Стан | нові |
| Вага | 15 кг |
| Потужність | 90 Вт |
| Різновид ручки | ручка-скоба |
| Тип підошви | лита |
| Розмір столу | 255х415 мм |
| Ход полотна | 15 мм |
| Спосіб кріплення пили | швидкозатискне |
| Під'єднання до пилососа | да |
| Пристрій повороту пилки | да |
| Регулювання частоти ходу | да |
| Система швидкої заміни пилок | да |
| Автоматичне здування тирси | да |
| Підсвітка робочої зони | да |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 972,78 ₴



