Прожектор на магніті акумуляторний переносний LED-650, 9W LED, 500 люменів
3 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55036
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Потужний акумуляторний світлодіодний прожектор Groz LED-650 спроєктований для професійного використання. 3 LED світлодіоди забезпечують високу потужність 9W і яскраве біле світло на 500 люменів. Кут світлового потоку 60, що дає більш спрямоване та щільне світло на відстань до 10 метрів.
Міцна та надійна конструкція класами захисту IP65
- Повністю захищений від пилу та від водяних бризок
- Литий під тиском алюмінієвий корпус із порошковим покриттям
Універсальне використання завдяки магніту та головці, яка повертається на 270
Потужний магніт дає змогу прикріпити прожектор до будь-якої металевої поверхні, а поворотна головка спрямує світловий промінь туди, куди це необхідно.
Економний і довговічний літієвий акумулятор із заряджанням через Micro USB
Акумулятор забезпечує до 4 годин автономної роботи. Час до повного заряджання 8-10 годин. Новий літієвий акумулятор слугує до 5 разів довше, ніж стандартні акумулятори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Час до повного заряджання | 8-10 годин |
| Час роботи акумулятора | 4 години |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Дальність променя | 10 м |
| Джерело живлення | акумулятор Li-Ion 3.7V 6600 mAh |
| Кількість світлодіодів | 3 LED світлодіодів по 3W |
| Потужність світлового потоку | 500 Лм |
| Робоча температура | від -10°C до 45°C |
| З акумулятором | Да |
| З магнітом | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
| Ширина світлового променя | 60° |
- Ціна: 3 699 ₴



