Нагнітач мастила PROLUBE GFP-03, для заправлення шприців під ємність 20 кг
2 319 ₴
2 249,43 ₴
- В наявності
- Код: 442-12
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагнетатель для заправки шприцев смазкой. Предназначен для использования с рычажно-плунжерными шприцами для смазки.
Лучше всего использовать для заправки дорогой смазки, так как нагнетатель позволяет эффективно заправлять всю смазку из емкости тем самым минимизируя процент отходов.
Рекомендуется использовать для легких смазок до NLGI 2 включительно.
Под фасовку смазки: 20 кг и 50 кг
ПРИМЕЧАНИЕ:
Каждый нагнетатель смазки испытывается под давлением на заводе-изготовителе. Новые нагнетатели могут иметь небольшие остатки смазки, подтверждающие проведение тестирования.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без ємності під фасування мастила | 50 кг |
| Діаметр кришки | Для 20 кг: 310 мм, Для 50 кг: 381 мм |
| Діаметр сталевої частини мембрани | Для 20 кг: 241 мм, Для 50 кг: 322 мм |
| Для ємностей діаметром | Для 20 кг: 241-288 мм, Для 50 кг: 322-380 мм |
| Наявність коліс | Немає |
| Повний діаметр мембрани (притискного диска) | Для 20 кг: 288 мм, Для 50 кг: 380 мм |
| Виробник | Prolube |
| Продуктивність | до 28 г/хід л/хв |
| Робоче середовище | литол, густа олія, консистентне мастило, солідол |
| Мастило в'язкістю до | NLGI 2 |
| Тип приводу | важільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249,43 ₴



