Інспекційний ліхтарик із магнітом і потужним динаміком, 10W COB, 500 люменів, LED-397
2 469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55092
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Портативний інспекційний ліхтарик Groz LED-397 для професійного використання Світлодіод нового покоління COB забезпечує потужність 10W і м'яке біле світло на 500 люменів. Кут світлового потоку 120.
У торці ліхтарика встановлений додатковий LED-світлодіод на 3W, який видає щільне, вузькоспрямоване світло у 200 люменів.
Інтенсивність світла змінюється натисканням на кнопки (+) і ().
Міцна та надійна конструкція класом захисту IP65
Корпус зроблений з АБС-пластику з гумовим покриттям. Ліхтарик ударостійкий і захищений від пилу, вологи та бризок
Універсальне використання завдяки магніту
Магнітну підставку можна використовувати для закріплення ліхтарика на будь-якій металевій поверхні та повертати його на 180.
Потужний Bluetooth-динамік
Bluetooth-динамік найвищої якості з радіусом дії до 10 метрів для прослуховування музики на роботі.
Натисніть і утримуйте кнопку ON для увімкнення Bluetooth-з'єднання з BT500 до вашого телефона.
Економний і довговічний літієвий акумулятор із заряджанням через USB C
Акумулятор забезпечує до 3 годин автономної роботи. Час роботи верхнього світла — 3,5 години. Індикація заряду за допомогою світлодіодів. А новий літієвий акумулятор слугує до 5 разів довше, ніж стандартні акумулятори.
Використовуйте ліхтарик як Powerbank
Ліхтарик можна використовувати як зовнішній акумулятор і заряджати від нього інші пристрої, наприклад, телефон. Просто під'єднайте пристрій до порту USB на бічній частині ліхтарика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Ліхтарики |
| Час до повного заряджання | 2-2.5 години |
| Час роботи акумулятора | 3 години основне світло / 3,5 години торцеве світло |
| Гарантійний термін | 12міс міс |
| Джерело живлення | Li-Ion 3.7V 2400 mAh |
| Кількість світлодіодів | 10W COB / 3W LED |
| Потужність світлового потоку | 500 Лм / 200 Лм |
| Робоча температура | від −20°C до 40°C |
| З акумулятором | Да |
| З магнітом | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | COB / LED |
| Ширина світлового променя | 120° |
- Ціна: 2 469 ₴



