Опис Садовий подрібнювач Vulkan SHF2500, ножовий механізм (SHF2500)
Основні переваги Vulkan SHF2500:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 220 В — робоча напруга
- 2500 Вт — споживана потужність двигуна
- 2 різальні двосторонні ножі з інструментальної сталі
- 4500 об/хв — частота обертання ножів
- 45 мм — максимальна товщина свіжих гілок
- 40 мм — максимальна товщина сухих гілок
- 125 кг/год — максимальна продуктивність
- 40 л — місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- 2-рівнева система безпеки для захисту від випадкового запуску
- 13,2 кг — вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Садовий подрібнювач Vulkan SHF2500
- Сміттєзбірник 40 л
ОПИС САДОВОГО ЗМІЛЬЧЯ Vulkan SHF2500
Vulkan SHF2500 — потужний побутовий подрібнювач призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого прозорого пластику об'ємом 40 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 40 л |
| Контейнер для збору | Да |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Потужність двигуна | 2500 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Гілки та листя |
| Продуктивність | 125 кг/год л/хв |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 795 ₴




