Опис дроту зварювальний неіржавкий Vulkan 1 мм/5 кг ER321
Зварювальний дріт Vulkan ER321, 1 мм — якісний присадка для зварювальних робіт із неіржавкої сталі. Постачається в пластиковій котушці вагою 5 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для напівавтоматичної й автоматичної зварювання сталі, що містить не більш ніж 18% хрому та не більше 8% нікелю, типу 08Х18Н10, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, 12Х18Н9ТЛ, 08Х18Н12Б.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER321, 1 мм, 5 кг
- Наявність кремнію (Si) і низький вміст вуглецю (C) забезпечує високу якість шва та його стійкість проти появи міжкристалітної корозії (МКК)
- Дає змогу варити постійним струмом прямої полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому захисному середовищі
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) — менш ніж 0.06%
- Кремний (Si) - 0.8%
- Марганець (Mn) — 1.7%
- Хром (Cr) — 19.0%
- Нікель (Ni) — 9.0%
- Титан (Ti) — 0,6%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.0 кг |
| Діаметр дроту | 1.0 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Маркування AWS A5 | ER321 |
| Маркування ГОСТ | СВ-06Х19Н9Т |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Тип | неіржавка |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴



