Опис дроту зварювальний неіржавкий Vulkan 1,2 мм/15 кг ER308
Дріт неіржавкий для зварювання сталей із вмістом хрому понад 18% і нікелю понад 8% типу 08Х18Н10, 12Х18Н9Т, 12х18Н10Т, 08Х18Н10Т, 12Х18Н9ТЛ, 08Х18Н12Б тощо. Наявність кремнію (Si) забезпечує високу якість металошва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.0 кг |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Маркування AWS A5 | ER308 |
| Маркування ГОСТ | СВ-04Х19Н9 |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Тип | неіржавка |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 680 ₴



