Дріт зварювальний для неіржавкої сталі Vulkan ER316LSI, 0.8 мм, 5 кг
2 485 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50890
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис дроту зварювальний для неіржавкої сталі Vulkan ER316LSI, 0.8 мм, 5 кг
Зварювальний дріт Vulkan ER316LSI, 0.8 мм — якісний присадка для зварювальних робіт із неіржавкої сталі. Постачається в пластиковій котушці вагою 5 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для напівавтоматичної й автоматичної зварювання сталі, що містить не більш ніж 18% хрому та не більше 8% нікелю, типу 08Х18Н10, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, 12Х18Н9ТЛ, 08Х18Н12Б.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER316LSI, 0.8 мм, 5 кг
- Наявність кремнію (Si) і низький вміст вуглецю (C) забезпечує високу якість шва та його стійкість проти появи міжкристалітної корозії (МКК)
- Дає змогу варити постійним струмом прямої полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому захисному середовищі
- Має високу стійкість до корозії в кислотному та хлорному середовищі
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) — менш ніж 0.03%
- Кремний (Si) - 0.65 - 1.0%
- Марганець (Mn) — 1.0-2.5%
- Хром (Cr) - 18.0 - 20.0%
- Нікель (Ni) — 11.0 — 14.0%
- Молибден (Mo) - 2.0 - 3.0%
- Мідь (Cu) — менш ніж 0.75%
- Сірка (S) — менш ніж 0,03%
- Фосфор (P) — менш ніж 0,3%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.0 кг |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Маркування AWS A5 | ER316LSi |
| Маркування ГОСТ | СВ-04Х19Н11М3 |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Тип | неіржавка |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485 ₴



