Опис дроту зварювальний для неіржавкої сталі Vulkan ER308, 1 мм, 12.5 кг
Зварювальний дріт Vulkan ER308, 1 мм — якісний присадка для зварювальних робіт із неіржавкої сталі. Постачається в пластиковій котушці вагою 12.5 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для напівавтоматичної й автоматичної зварювання сталі, що містить не більш ніж 18% хрому та не більше 8% нікелю, типу 08Х18Н10, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, 12Х18Н9ТЛ, 08Х18Н12Б.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER308, 1 мм
- Наявність кремнію (Si) і низький вміст вуглецю (C) забезпечує високу якість шва та його стійкість проти появи міжкристаллітної корозії (МКК)
- Дає змогу варити постійним струмом прямої полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому захисному середовищі
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) — менш ніж 0.08%
- Кремний (Si) - 0.3 - 0.65%
- Марганець (Mn) — 1.0-2.5%
- Хром (Cr) — 19.5 — 21.0%
- Нікель (Ni) — 9.0 — 11.0%
- Молібден (Mo) — менш ніж 0,75%
- Сірка (S) — менш ніж 0,03%
- Фосфор (P) — менш ніж 0,3%
Характеристики зварювального дроту Вулкан ER308, 1 мм
Тип дроту: неіржавка Діаметр: 1 мм Діаметр котушки: 200 мм Маркування ГОСТ/AWS A5: СВ-04Х19Н9/ER308 Захисне середовище: аргон Ток: постійна полярність: пряма Вага дроту: 12.5 кг Габарити упаковки: 200х200х70 мм Родина торгової марки: Україна Країна-виробник: КитайХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр дроту | 1.0 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Маркування AWS A5 | ER308 |
| Маркування ГОСТ | СВ-04Х19Н9 |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Тип | неіржавка |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴



