Опис дроту зварювальний для алюмінію Vulkan ER5356, 0.8 мм, 7 кг
Зварювальний дріт Vulkan ER5356, 0.8 мм — якісний присадка для зварювання алюмінієвих конструкцій. Постачається в пластиковій котушці вагою 7 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для автоматичного та напівавтоматичної зварювання металевих конструкцій, що містить понад 3% Магнію (Mg), як-от AlMg3, AlMg4, AlMg6.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER5356, 0.8 мм
- Дає змогу варити постійним струмом прямої полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому захисному середовищі
- Низький рівень розбризкування металу
- Стійка зварювальна дуга
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Кремний (Si) - 4.5 - 5.5%
- Марганець (Mn) — 0.05%
- Мідь (Cu) — 0.3%
- Залізо (Fe) — 0.8%
- Цинк (Zn) — 0.1%
- Титан (Ti) — 0.2%
- Алюміній (Al) — все інше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.0 кг |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Маркування AWS A5 | ER5356 |
| Маркування ГОСТ | СВАМг5 |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Тип | алюмінієва |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522 ₴



