
Поршневий компресор для фарбування оливний 100 л Vulkan IBL 2070E-220-100
17 106 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26549
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Поршневий компресор для фарбування оливний 100 л Vulkan IBL 2070E-220-100
Повітряний компресор Vulkan IBL 2070E-220-100 — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Ця модель має ресивер на 100 літрів і працює з тиском 10 барів, що робить її оптимальним обладнанням для автомайстерень. Обладнання під'єднується до однофазної мережі 220 В, що робить його доступнішим у плані експлуатації.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Приніцип роботи повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги компресора Vulkan IBL 2070E-220-100
- Двоосьова колісна база неабияк спрощує транспортування компресора під час експлуатації
- Якісна та надійна автоматика Condor
- Великі циліндри діаметром 70 мм дають змогу ефективно працювати з фарборозпилювачами
- Компресор живиться від мережі 220 В
- Надійний захист від перевантаження та перегрівання двигуна
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 340 л/хв
- Номінальна споживана потужність 2200 Вт
- У обладнання вже залито компресорну оливу Castrol
- Робочий тиск компресора зручно регулюється і становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 100 л
- Кабель завдовжки 1,5 м для під'єднання до електромережі
- Габарити 1120 x 430 x 860 мм забезпечують зручне транспортування та зберігання
- Вага компресора становить 79 кг
Комплектація
- Фільтр олії та конденсату
- Кран 1/2'
- Колеса
- Вхідні повітряні фільтри
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 100 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 340 л/хв л/хв |
| Розміри | 112x43x86 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 17 106 ₴



