


Поршневий компресор для фарбування VULKAN IBL 2070Y-50L ремінний 2,2 кВт
15 908 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25641
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Поршневий компресор для фарбування VULKAN IBL 2070Y-50L ремінний 2,2 кВт
Повітряний компресор Vulkan IBL 2070Y 50L — обладнання для стиснення повітря й подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти. Ця модель має продуктивність 300 л/хв і ресивер на 50 л. Завдяки цьому, компресор Vulkan IBL 2070Y 50L чудово підходить для роботи в невеликому автомайстерні або на виробничих об'єктах середнього масштабу.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі під час фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Приніцип роботи поршневого повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги компресора Vulkan IBL 2070Y 50L
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- Потужний двофазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 300 л/хв
- Працює зі змінним двофазним струмом
- Два міцні циліндри діаметром 70 мм
- Міцна захисна решітка захищає ремінний привод від зовнішнього фізичного впливу
- Кількість обертів становить 1050 об/хв
- Номінальна споживана потужність 2200 Вт
- Пара стійких коліс забезпечують зручне транспортування компресора
- Спеціальна ручка забезпечує комфортніше переміщення обладнання
- Робочий тиск компресора становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 50 л
- Зручні габарити компресора — 860 x 420 x 740 мм
- Вага компресора становить 56 кг
Технічні характеристики оливного компресора Vulkan IBL 2070Y 50L
Тип компресора:
поршневий, ремінний
Потужність:
2,2 кВт/3 л.с.
Кількість обертів:
1050 об./хв
Кількість циліндрів:
2
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Обсяг ресивера
50 л
Тиск:
10 бар
Потужність на вході:
400 л/хв
Потужність на виході:
300 л/хв
Габарити:
860 x 420 x 740 мм
Вага:
56 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 300 л/хв л/хв |
| Розміри | 92.5x43.5x72.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 15 908 ₴



