

Поршневий компресор для фарбування безоливний 50 л VULKAN IBL 50 LOS
12 968 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25368
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Поршневий компресор для фарбування безоливний 50 л VULKAN IBL 50 LOS
Повітряний компресор Vulkan IBL50LOS — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Ця модель розроблена за безоливною технологією, що неабияк полегшує його експлуатацію, транспортування і зберігання.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Приніцип роботи повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги компресора Vulkan IBL50LOS
- Стійкі колеса для зручного транспортування
- Якісна та надійна автоматика Condor
- Два надійні манометри контролю тиску
- Швидкознімне з'єднання на виході
- Тефлонове покриття циліндрів
- Електронний клапан скидання тиску
- Компресор живиться від мережі 220 В
- Надійний захист від перевантаження та перегрівання двигуна
- Максимальна продуктивність компресора становить 240 л/хв
- Номінальна споживана потужність 1600 Вт
- Робочий тиск компресора зручно регулюється і становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 50 л
- Габарити 610 x 290 x 600 мм забезпечують зручне транспортування компресора
- Вага компресора становить 28 кг
Технічні характеристики компресора Vulkan IBL50LOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1.6 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 240 л/хв л/хв |
| Розміри | 61x29x60 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 968 ₴



