Поршневий компресор для фарбування VULKAN IBL 2070Y-100L ремінний 2,2 кВт
21 551 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25642
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Опис Поршневий компресор для фарбування VULKAN IBL 2070Y-100L ремінний 2,2 кВт
Повітряний компресор Vulkan IBL 2070Y 100L — обладнання для стиснення повітря й подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти. Ця модель має продуктивність 300 л/хв і ресивер на 100 л. Завдяки цьому компресор Vulkan IBL 2070Y 100L чудово підходить для роботи в невеликій автомайстерні або на виробничих об'єктах середнього масштабу.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі під час фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Приніцип роботи поршневого повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги компресора Vulkan IBL 2070Y 100L
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- Потужний двофазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 300 л/хв
- Працює зі змінним однофазним струмом
- Два міцні циліндри діаметром 70 мм
- Міцна захисна решітка захищає ремінний привод від зовнішнього фізичного впливу
- Кількість обертів становить 1050 об/хв
- Номінальна споживана потужність 2200 Вт
- Пара стійких коліс забезпечують зручне транспортування компресора
- Спеціальна ручка забезпечує комфортніше переміщення обладнання
- Робочий тиск компресора становить 8 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 100 л
- Зручні габарити компресора — 1125Х425Х855 мм
- Вага компресора становить 64 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 100 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 300 л/хв л/хв |
| Розміри | 112x42x85 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 21 551 ₴



