Опис Поршневий повітряний компресор VULKAN IBL8K 1.1 кВт 8 л оливний
Повітряний компресор Vulkan IBL8K — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти. Ця модель має надійний блок автоматики KONDOR.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі під час фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Приніцип роботи поршневого повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги компресора Vulkan IBL 50B
- Збільшений діаметр циліндрів (42 мм) забезпечує найкращу продуктивну та підвищену швидкість накачування повітря
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- Потужний двофазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 105 л/хв
- Працює зі змінним двофазним струмом
- може під'єднуватися навіть за напруги 190 В
- Два манометри
- Міцний циліндр діаметром 42 мм
- Номінальна споживана потужність 1100 Вт
- Хонінгована поверхня циліндра забезпечує найкраще змащування
- Прогумована ручка для більшого комфорту користувача
- Робочий тиск компресора становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 8 л
- Зручні габарити компресора — 450 Х 170 Х 450 мм
- Вага компресора становить 12 кг
Технічні характеристики оливного компресора Vulkan IBL 50B
Тип компресора:
поршневий, прямоприводний
Потужність:
1,1 кВт / 1,5 к.с.
Кількість обертів:
2850 об./хв
Кількість циліндрів:
1
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Обсяг ресивера
8 л
Тиск:
10 бар
Потужність на вході:
175 л/хв
Потужність на виході:
105 л/хв
Габарити:
450 Х 170 Х 450 мм
Вага:
12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 1.1 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 8 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 105 л/хв л/хв |
| Розміри | 45x17x45 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 4 783 ₴





