Опис Поршневий повітряний компресор VULKAN IBL 50V 2,2 кВт оливний
Повітряний компресор Vulkan IBL 50V — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти. Ця модель має продуктивність 285 л/хв і ресивер на 50 л. Завдяки цьому, компресор Vulkan IBL 50V чудово підходить для роботи в невеликій автомайстерні або на виробничих об'єктах малого масштабу.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі під час фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Приніцип роботи поршневого повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги компресора Vulkan IBL 50V
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- Потужний двофазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 285 л/хв
- Працює зі змінним однофазним струмом
- Два міцні циліндри діаметром 47 мм
- Манометричний вимикач із редукційним клапаном забезпечує функцію холодного пуску
- Дренажний клапан для видалення конденсату
- Кількість обертів становить 2850 об/хв
- Номінальна споживана потужність 2200 Вт
- Пара стійких коліс забезпечують зручне транспортування компресора
- Прогумована ручка забезпечує комфортніше переміщення обладнання
- Робочий тиск компресора становить 8 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 50 л
- Зручні габарити компресора — 700 x 330 x 630 мм
- Вага компресора становить 47 кг
Технічні характеристики оливного компресора Vulkan IBL 50V
Тип компресора:
поршневий, прямоприводний
Потужність:
2,2 кВт/3 л.с.
Кількість обертів:
2850 об./хв
Кількість циліндрів:
2
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Обсяг ресивера
50 л
Тиск:
8 бар
Потужність на вході:
380 л/хв
Потужність на виході:
285 л/хв
Габарити:
700 x 330 x 630 мм
Вага:
47 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | прямий |
| Продуктивність | 285 л/хв л/хв |
| Розміри | 74x33x63 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 12 968 ₴



