Опис Плиткоріз Vulkan TSW200G-620 електричний
Плиткоріз Vulkan TSW200G-620 — електричний пристрій для різання та розпилювання плитки з кераміки, мармуру та граніту. Ця модель обладнана надійним електричним двигуном потужністю 1 к.с.
Сфера застосування: часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт, створення декору, формування інтер'єру та екстер'єру.
Особливості плиткорезів Vulkan
- Оптимальне поєднання ціна/якість
- Кожен етап виробництва ретельно контролюється
- Продукція відповідає міжнародним стандартам якості
- Продукція пройшла офіційну сертифікацію
Переваги плиткоріза Vulkan TSW200G-620
- Потужний асинхронний електричний двигун на 800 Вт видає приблизно 2950 об/хв
- Живиться від звичайної побутової електромережі 220 В
- Мережева розетка типу VDE
- Плиткоріз має стійку підлогову конструкцію
- Може різати як під ухилом, так і під прямим кутом
- Діаметр отвору 25,4 мм
- Кутовий упор дає змогу без проблем робити косі пропили по діагоналі
- Для зручнішого транспортування опорні ніжки можна зняти
- Пара коліс, розміщених збоку стільниці, неабияк спрощує переміщення плиткоріза з місця на місце
- Водяна система охолодження різального диска
- Захисний кожух захищає оператора від іскор
- Може використовуватися з диском діаметром до 20 см
- Максимальна глибина різання досягає 32 мм (90°), 28 мм (45°)
- Максимальна довжина різання 620 мм
- Розміри робочого покриття становить 680х400 мм
- Габарити верстата для плитки становлять 98х50х33,5 см
- Плиткоріз важить приблизно 29 кг
Технічні характеристики плиткоріза Vulkan TSW200G-620
Тип живлення: електромережу, 220 В Тип двигуна: електродвигун, асинхронний Система охолодження диска: водяна Потужність двигуна: 0,8 кВт Діаметр диска: 200 мм Посадковий отвір: 25.4 мм Конструкція: підлогова Максимальна глибина різання: 3,2 см Довжина різа: 62 см Габарити: 980х500х335 мм Вага: 29 кг Країна-виробник: Китай
Сертифікати відповідності електричних плиткорезів ТМ Vulkan стандартам якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Загальні параметри | |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 32 мм |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Потужність двигуна | 0.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча довжина | 620 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Плиткорез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 367 ₴




