Опис Плазморіз Vulkan LGK-60 (LGK-60)
Основні переваги Vulkan LGK-60:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Здатний різати вуглецеву, легко леговану та неіржавку сталь
- 380 В — напруга живлення
- 7,9 кВА — повна споживана потужність
- 6,24 кВт — активна споживана потужність
- 20-60 А — вихідний струм
- 5 А — крок настроювання струму
- 80% - КПД апарата при работе
- 1.0 - 20.0 мм - робоча товщина металу
- Захист від перегрівання, перевантаження за струмом, перевантаження/немає напруги.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Плазморіз Vulkan LGK-60
- Картонне паковання
ОПИС АПАРАТА ПЛАЗМЕННИЙ РЕЗКИ Vulkan LGK-60
Vulkan LGK-60 — професійний апарат для різання листового металу за допомогою плазми. Підходить для робіт із вуглецевою, легко легованою та неіржавкою сталлю завтовшки до 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.0 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Макс. струм зварювання | 60 А |
| Макс. чистове різання | 20 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 6.24 кВт Вт |
| Періодичність увімкнення | 60 % |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Запалювання дуги | високочастотний |
| Споживана потужність | 7.9 кВА |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴





