Опис Мотопомпа дизельна Vulkan SCWPD50 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWPD50 — ефективна та проста в експлуатації дизельна мотопомпа для перекачування чистої води. За допомогою цієї моделі можна як зрошувати, так і викачувати воду на сільськогосподарських ділянках, відкачувати воду з басейнів і боротися з вогнем.
Особливості обладнання ТМ Вулкан
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWPD50
- Стабільна робота впродовж тривалого часу
- Низький рівень шуму під час роботи
- Система амортизаторів знижує рівень шуму та пригнічує вібрацію
- Порівняно компактні габарити та невелика вага
- Потужний дизельний двигун (3,75 л.)
- Перекачування 28 м. куб. води на годину
Технічні характеристики
Діаметр патрубків:
50 мм
Двигун:
дизельний KD170FA, 4-тактний одноциліндровий
Гранична пропускна здатність:
28 куб. м/год
Max. напор жидкости:
26 м
Глибина забору води:
7,5 м
Потужність двигуна:
3,75 л.
Допустимий діаметр частинок у воді:
до 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 28 м |
| Габарити | 530x450x530 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | KD170FA |
| Потужність двигуна | 2.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.8 л. |
| Обороти двигуна | 2500 об/хв |
| Об'єм двигуна | 211 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Дизельний |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 28.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 979 ₴






