


Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP50H для чистої води з двигуном Honda GX 160
20 429 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81496
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP50H для чистої води з двигуном Honda GX 160
Мотопомпа Vulkan SCWP50H — обладнання для швидкого перекачування чистої й технічної води. Не підходить для перекачування та відведення різних хімічних речовин. Ця модель обладнана надійним японським двигуном Honda GX 160, що забезпечує її надійну та стабільну роботу.
Призначення: комунальні, городні, будівельні та садові роботи.
Особливості обладнання ТМ Вулкан
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWP50H
- Стабільна робота впродовж тривалого часу
- Низький рівень шуму під час роботи
- Система амортизаторів знижує рівень шуму та пригнічує вібрацію
- Порівняно компактні габарити та невелика вага
- Надійний двигун HONDA GX160 (5,5 к.с.) з механізмом газорозподілу (OHV)
- Перекачування 30 м. куб. води на годину
Технічні характеристики
Діаметр патрубків:
50 мм
Двигун:
чотиритактний HONDA GX160
Гранична пропускна здатність:
30 куб. м/год
Max. напор жидкости:
25 м
Глибина забору води:
8 м
Потужність двигуна:
5,5 к.с.
Допустимий діаметр частинок у воді:
до 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 490x410x400 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 30.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 429 ₴



