Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCCP80 для хімікатів
Мотопомпа Vulkan SCCP80 — для перекачування води та інших рідин, що містять агресивні хімічні компоненти.
Призначення: часто використовується на виробництві, у переробній промисловості.
Переваги мотопомпи Vulkan SCCP80
- Обладнана одноциліндровим чотиритактним двигуном
- Амортизатори на захисній рамі знижують вплив вібрації й шуму на оператора
- Потужна повітряна система охолодження
- Надійний ручний стартер
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Має компактні розміри та невелику вагу, що робить транспортування і використання комфортнішим
Комплектація Vulkan SCCP80
- Гумові ніжки на раму — 4 шт.
- Хомут - 3шт
- Гайка — 2 шт.
- Прокладка гумова — 2 шт.
- Фільтр забірний — 1 шт.
- Ключ - 2шт
- Отвертка - 1шт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 600x420x450 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | Senci SC230 |
| Потужність двигуна | 3.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Продуктивність | 55.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Морська вода, хімікати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 630 ₴






