Опис Мотокоса VULKAN BV1804 бензинова, 1.35 кВт (YR-BС140)
VULKAN BV1804 — бензиновий інструмент побутового класу для косіння трави, зарослів і кущів. Ця мотокоса обладнана бензиновим 4-тактним двигуном потужністю 1.8 к. с., який вирізняється набагато меншим рівнем шуму, ніж звичайні 2-тактні моделі. VULKAN BV1804 здатна працювати як зі звичайною косильною волосінню діаметром до 2.4 мм, так і з ножами для кущем діаметром до 255 мм.
Ця модифікація постачається в зібраному вигляді в одній картонній коробці.
Основні переваги VULKAN BV1804:
- Надійний 4-тактний двигун обсягом 35,8 см3 з низьким рівнем шуму
- Немає потреби змішувати оливу з бензином
- 1.8 л.с./1.35 кВт — потужність двигуна
- Суцільнометалевий приводний вал
- Зручна регульована велосипедна ручка
- Можна працювати з косильною головкою та з ножами
- 420 мм — ширина захоплення волосіні
- 255 мм — ширина захоплення ножа
- Бак для бензину об'ємом 0,65 л
- Вбудований праймер для підкачування палива
- Подвійний повітряний фільтр
- Універсальний захисний щиток з ударостійкого пластику
- Ефективна антивібраційна система
Комплектація
- Мотокоса VULKAN BV1804 у зборі — 1 шт.
- Захисний кожух — 1 шт.
- Автоматична косильна головка — 1 шт.
- Трипелюстковий ніж — 1 шт.
- Набір ключів — 1 шт.
- Наплічний ремінь — 1 шт.
- Посібник з експлуатації — 1 шт.
- Гарантійний талон — 1 шт.
- Картонне паковання — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1320 x 230 x 300 мм |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.35 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.8 л. |
| Обороти двигуна | 10000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 35.8 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.65 л |
| Об'єм бака для олії | 0.1 л |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 112 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 420 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 231 ₴



