Драбина-трансформер Vulkan 7616-F 4*4 алюмінієва діелектрична, 4.5 м (7616-F)
5 606 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39273
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Драбина Vulkan 7616-F 4*4 алюмінієва діелектрична, 4.5 м (7616-F)
Основні переваги драбини Vulkan 7616-F:
- Профіль з авіаційного алюмінію розміром 60*25 мм
- Широкі протиковзні ніжки
- Для забезпечення діелектричності корпус покритий скловолокном
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 380 мм — збільшена ширина щаблів
- 450 см — висота трансформера у форматі приставної драбини
- 230 см — висота трансформера у форматі драбини
- 122 см — висота трансформера у форматі помосту
- 125.5 см — висота в складеному вигляді
- 13.5кг — вага драбини
- Драбина-трансформер Vulkan 7616-F 4*4
Vulkan 7616-F — легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має розмір 60х25 мм. Для забезпечення діелектричності корпус покритий скловолокном. Міцні шарніри та замки надійно фіксують драбину в будь-який з вибраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер Vulkan 7616-F здатний витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 4.5 м см |
| Висота в складеному стані | 1.25 м |
| Довжина 1 секції | 125 см |
| Кількість секцій/ступенек | 4*4 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 16 |
| Особливості | Діелектричне покриття |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Розміри | 125x38x27 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 38 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴



