Опис Драбина Vulkan 7315 3x15 алюмінієва, 3 секції, 15 ступенів (7315)
Основні переваги драбини Vulkan 7315:
- Профіль з авіаційного алюмінію розміром 80*25 мм
- Широкі протиковзні ніжки
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 4090 мм — довжина 1 секції
- 7330 мм — довжина 2 секцій у формі приставної драбини
- 10570 мм — довжина 3 секцій у формі приставної драбини
- 3850 мм — висота драбини в А-подібному вигляді за 2 секціях
- 6890 мм — висота драбини в А-подібному вигляді за 3 секціях
- 29,5 кг — вага драбини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Драбина Vulkan 7315 3x15
ОПИС 3-СЕКЦІОННОЇ ЛЕСТНИЦІ Vulkan 7315
Vulkan 7315 — легка драбина підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Конструкція складається з 3 секцій, завдяки чому висота драбини гнучко регулюється під вимоги користувача. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію розміром 80*25 мм. Завдяки такій конструкції сходи Vulkan 7315 здатний витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.5 кг |
| Висота | 9.5 м см |
| Висота в складеному стані | 4.0 м |
| Довжина 1 секції | 400 см |
| Кількість секцій/ступенек | 3*15 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 45 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 97*25 мм |
| Розміри | 41x30x400 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Трисекційна |
| Ширина | 40 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 790 ₴



