Опис компресор повітряний Vulkan IBL3090D ремінний 7,5 кВт 270 л
Повітряний компресор Vulkan IBL3090D — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або інструменти. Ця модель має продуктивність 840 л/хв і ресивер на 270 л. Завдяки цьому, цей компресор чудово підходить для під'єднання потужного пневмообладнання.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються на невеликих виробничих об'єктах, в автосервісі під час фарбувальних робіт, на будівельних майданчиках, для виробництва різних меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Приніцип роботи поршневого повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги компресора Vulkan IBL3090D
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- Потужний трифазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 840 л/хв
- Працює зі змінним трифазним струмом
- Три міцні циліндри діаметром 90 мм
- Зменшена кількість обертів до 810 об/хв
- Номінальна споживана потужність 7500 Вт
- Дві пари стійких коліс забезпечують зручне транспортування компресора
- Робочий тиск компресора становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 270 л
- Зручні габарити компресора — 1370 x 510 x 1010 мм
- Вага компресора становить 240 кг
Технічні характеристики оливного компресора Vulkan IBL3090D
Тип компресора:
поршневий, ремінний
Потужність:
7,5 кВт/10 л.с.
Кількість обертів:
810 об./хв
Кількість циліндрів:
3
Напруга:
380 В
Частота тока:
50 Гц
Обсяг ресивера
270 л
Тиск:
10 бар
Потужність на вході:
900 л/хв
Потужність на виході:
840 л/хв
Габарити:
1370 x 510 x 1010 мм
Вага:
240 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 7.5 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 270 |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 840 л/хв л/хв |
| Розміри | 137x51x101 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
- Ціна: 58 186 ₴






