
Компресор повітряний Vulkan IBL 3090DP ремінний 7,5 кВт без ресивера (IBL 3090DP)
34 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26791
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис компресор повітряний Vulkan IBL 3090DP ремінний 7,5 кВт без ресивера (IBL 3090DP)
Основні переваги Vulkan IBL 3090DP:
- Потужний трифазний двигун забезпечує стабільну роботу компресора навіть за максимальних навантажень
- Мідна обмотка двигуна збільшує ресурс роботи двигуна
- 380 В — робоча напруга
- 7500 Вт — споживана потужність
- 10 барів — номінальний тиск
- Продуктивна поршнева група з 3 циліндрами
- 90 мм — діаметр циліндрів
- 940 л/хв — споживання повітря на вході компресора
- 840 л/хв — продуктивність на виході компресора
- Кабель живлення з міді
Комплектація
- Компресор повітряний Vulkan IBL 3090DP
Опис компресора Vulkan IBL 3090DP
Vulkan IBL 3090DP — потужний і продуктивний компресор, що призначений для професійного використання. Ця модель постачається без ресивера, що дає змогу самостійно підібрати потрібний обсяг бака для робіт. Під час роботи компресор видає до 840 л/хв із робочим тиском до 10 барів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 7.5 кВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 840 л/хв л/хв |
| Розміри | 50x30x40 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 550 ₴



