Опис компресор повітряний Vulkan IBL 2070E-220-50 ремінний 2.2 кВт
Повітряний компресор Vulkan IBL2070E-220-50 — обладнання для стиснення повітря та подальшого його подавання під тиском у пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Ця модель має ресивер на 50 літрів і працює з тиском 10 барів, що робить її оптимальним обладнанням для автомайстерень.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Приніцип роботи повітряного компресора
Стиснення повітря здійснюється за допомогою різних елементів електроприводу. Газ стискається в замкнутому просторі через зворотно-поступальні рухи поршня.
Особливості компресорів Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги компресора Vulkan IBL2070E-220-50
- Двохосева колісна база неабияк спрощує транспортування компресора під час експлуатації
- Якісна та надійна автоматика Condor
- Два великі циліндри діаметром 70 мм дають змогу ефективно працювати з фарборозпилювачами
- Компресор живиться від мережі 220 В
- Надійний захист від перевантаження та перегрівання двигуна
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 340 л/хв
- Номінальна споживана потужність 2200 Вт
- У обладнання вже залито компресорну оливу Castrol
- Робочий тиск компресора зручно регулюється і становить 10 барів
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 50 л
- Міцний кабель завдовжки 1,5 м для під'єднання до електромережі
- Габарити 925 x 435 x 725 мм забезпечують зручне транспортування та зберігання
- Вага компресора становить 58 кг
Технічні характеристики оливного компресора Vulkan IBL2070E-220-50
Тип компресора: двоциліндровий ремінний оливний Потужність: 2,2 кВт Кількість циліндрів: 2 Об'єм ресивера 50 л Тиск: 10 барів Вихідний патрубок: 1/2'Потужність всмоктування: 420 л/хв Ефективна продуктивність: 340 л/хв Робоча температура: +5 °C / +40 °C Рівень звукового тиску: 92 дБ(А) Габарити: 925 x 435 x 725 мм Вага: 58 кг
Комплектація
- Фільтр олії та конденсату
- Кран 1/2'
- Колеса
- Вхідні повітряні фільтри
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Обсяг ресивера | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Привід | ремінною |
| Продуктивність | 340 л/хв л/хв |
| Розміри | 92x43x72 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 428 ₴






