Опис Тиски Vulkan RZ308-100 станичні 100 мм
Стандартні лещата Vulkan RZ308-100 — ручний інструмент для затискання різних деталей і утримування їх у стабільному положенні під час оброблення верстатом.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшого оброблення за допомогою верстата (різки, свердління тощо)Особливості лещат Vulkan
- Зручне використання
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги настільних лещат Vulkan на 100 мм
- Можуть витримувати великі навантаження
- Монтажні поздовжні отвори для зручного кріплення на верстаті
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Якісна різь гвинтів забезпечує плавну роботу та тривалий термін експлуатації
- Тиски можуть затискати деталі діаметром до 100 мм
- Твердість затискних щелеп становить приблизно HRC45° — HRC52°
- Лещата покриті червоною порошковою фарбою
- Глибина затискача становить 35 мм
- Зусилля затискача становить 21 кН/см
- Лещата мають вагу 3,9 кг
Технічні характеристики поворотних лещат Vulkan RZ308-100
Призначення лещат: робота на верстаті Механізм стиснення: гвинтовий матеріал корпусу: чавун Ширина затискача: 100 мм Глибина затискача: 35 мм Ширина губок: 102 мм Зусилля затискача: 21 kH Вага: 4,8 кг Країна-виробник: ІндіяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Глибина затискача | 35 мм |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Призначення | станочні |
| Робоче зусилля | 21000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина губок | 100 мм |
| Ширина затиску | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴




