Опис Тиски Vulkan MPVS-125 слюсарні поворотні 125 мм
Слюсарні лещата Vulkan MPVS-125 — ручний інструмент для затискання різних деталей і утримування їх у стабільному положенні під час слюсарного оброблення. Ця модель належить до серії "Profi" й обладнана затискним механізмом зі сталевим гвинтом.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшого оброблення (розпилювання, шліфування, різання, свердління, оббивки тощо)
Особливості лещат Vulkan
- Зручне використання
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги настільних лещат Vulkan на 125 мм
- Можуть витримувати великі навантаження
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Сталевий гвинт забезпечує потужний міцний затискач деталі в щелепах лещат
- Якісна різь гвинтів забезпечує плавну роботу та тривалий термін експлуатації
- Тиски можуть затискати деталі діаметром до 125 мм
- Поворотна база фіксується за допомогою 2 замків і може обертатися на 360°
- Твердість затискних щелеп становить приблизно HRC25° — HRC30°
- Лещата покриті порошковою фарбою
- Глибина затискача становить 125 мм
- Зусилля затискача становить 27 кН/см
- Міцна гвинтова труба та велика посилена ковадло
Технічні характеристики поворотних лещат Vulkan MPVS-125
Призначення лещат: слюсарні роботи (професійне застосування) Механізм стиснення: гвинтовий Матеріал корпусу: вуглецева сталь SC37 (чуун) Ширина затискача: 125 мм Глибина затискача: 75 мм Ширина губок: 125 мм Зусилля затискача: 27 kH Вага: 12,8 кг Країна-виробник: ІндіяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.2 кг |
| Глибина затискача | 75 мм |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Призначення | слюсарні |
| Робоче зусилля | 27000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина губок | 125 мм |
| Ширина затиску | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 891 ₴



