Опис Відрізна машина Vulkan CM2600/220
Відрізна машина Vulkan CM2600/220 — електричний пристрій для різання абразивних кругом металевих труб, прутків, куточків.
Призначення: часто використовується на виробництві та під час будівельних робіт.
Переваги відрізної машини Vulkan CM2600/220
- Оброблювана заготівка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат
- Клинове передавання довговічне, просте в обслуговуванні, слугує запобіжною муфти
- Обладнана асинхронним двигуном із мідною обмоткою
- Ремінний привод захищений металевим щитком
- Металевий кожух на різальному диску захищає користувача під час роботи
- Зварна станина підвищеної якості дає змогу працювати з важкими заготовками
- Різальний диск опускається й підіймається за допомогою довгої ручки, що забезпечує безпечну роботу
Комплектація
- Ручка
- Кнопка вимикача
- Кожух захисний
- Кришка привода ремінного
- Колесо транспортувальне
- Пластина опорна
- Колесо подавання лещат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Кількість обертів | 2880 об./хв |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Макс. кут повороту лещат | 45 |
| Потужність | 2.6 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Товщина різу арматури | 50 мм |
| Товщина різу профілю | 100 мм |
| Товщина різу труб | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 320 ₴






