Опис Мотопомпа дизельна Vulkan SCWPD80 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWPD80 — обладнання для швидкого перекачування чистої та технічної води. Не підходить для перекачування та відведення різних хімічних речовин.
Призначення: комунальні, городні, будівельні та садові роботи.
Особливості обладнання ТМ Вулкан
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWPD80
- Стабільна робота впродовж тривалого часу
- Низький рівень шуму під час роботи
- Система амортизаторів знижує рівень шуму та пригнічує вібрацію
- Порівняно компактні габарити та невелика вага
- Надійний дизельний двигун Weima 178Fa (5,5 к. с.) з механізмом газорозподілу (OHV)
- Перекачування 30 м. куб. води на годину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 23 м |
| Габарити | 535x488x585 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | 178FA |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 296 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.165 л |
| Харчування | Дизельний |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 48.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.2 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 740 ₴






