Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWT80 для брудної води
Мотопомпа Vulkan SCWT80 — високопродуктивна техніка для перекачування брудної води, успішно використовується в процесі здобичі сировини та руди.
Призначення: часто використовується в господарських цілях, у будівництві, для відкачування води з затоплених територій, у промисловості, на виробництві, відкачування води з підвальних приміщень.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWT80
- Двигун SC230 потужністю 4,6 кВт
- Висока продуктивність мотопомпи (58 м.куб/год)
- Мобільність і компактність (580х450х475 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки діаметром 75 мм
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 30 мм
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCWT80
Тип двигуна:
бензиновий
Тип рідини:
брудна вода
Тип запуску:
ручний
Кількість обертів:
3600 об./хв
Потужність двигуна:
4,6 кВт/6,3 к.с.
Продуктивність:
58 куб.м/год
Об'єм паливного бака:
3,6 л
Діаметр патрубків:
75 мм
Максимальна напор:
26 м
Висота всмоктування:
8 м
Габарити:
580х450х475 мм
Вага:
38 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 26 м |
| Габарити | 580x450x475 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | Senci SC230 |
| Потужність двигуна | 4.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.3 л. |
| Обороти двигуна | 2500 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для піску |
| Продуктивність | 58.0 м3/час л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Брудна вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 959 ₴









