
Мотопомпа бензинова Vulkan SCWT80H для брудної води з двигуном Honda GX 200
28 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81696
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWT80H для брудної води з двигуном Honda GX 200
Мотопомпа Vulkan SCWT80H — високопродуктивна техніка для перекачування брудної води, успішно використовується в процесі здобичі сировини та руди. Ця модель обладнана надійним японським двигуном Honda GX 200, що забезпечує її надійну та стабільну роботу.
Призначення: часто використовується в господарських цілях, у будівництві, для відкачування води з затоплених територій, у промисловості, на виробництві.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги мотопомпи Vulkan SCWT80H
- Надійний бензиновий двигун Honda GX200 потужністю 4,6 кВт
- Висока продуктивність мотопомпи (58 м.куб/год)
- Мобільність і компактність
- Міцна сталева рама
- Максимальний натиск подавання рідини становить 26 метрів
- Висота всмоктування до 8 метрів
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки діаметром 75 мм
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 5 мм
- Мотопомпа важить 40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 26 м |
| Габарити | 550x450x420 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Потужність двигуна | 4.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.3 л. |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для піску |
| Продуктивність | 58.0 м3/час л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Брудна вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 300 ₴



