
Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP80H для чистої води з двигуном Honda GX 160
22 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81497
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP80H для чистої води з двигуном Honda GX 160
Мотопомпа Vulkan SCWP80H — бензинова мотопомпа для малих і середніх об'ємів перекачування чистої та технічно чистої води. Може перекачувати рідину з дрібними частинками до 3 мм у діаметрі. Ця модель обладнана японським двигуном Honda GX 160, що забезпечує її надійність і високу продуктивність.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливання під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWP80H
- Висока продуктивність мотопомпи (55 м куб/год)
- Мобільність і компактність (580х450х475 мм)
- Японський бензиновий двигун Honda GX 160 потужністю 4 кВт
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки діаметром 75 мм
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 30 м |
| Габарити | 520x410x420 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 55.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 900 ₴



